تهران پرداخت درب منزل

آشنایی با انواع یخچال و فریزر

2018/09/06 11:38:27 0 نظرات خرید,

 

یخچال یکی از  وسایل ضروری خانه­ است. محصولات غذایی را در سرمای کافی نگهداری میکنند تا کیفیت و تازگیشان برای مدت طولانی تری برای ما و خانواده مان حفظ شود. با این وجود، یخچال فریزر­ها مدل­های متفاوتی دارند که باید نسبت به بودجه، فضا و شیوه زندگیتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در ادامه اطلاعات مختلفی درباره انواع یخچال فریزرها در اختیار شما قرار میدهیم و نمونه­های از آن را معرفی میکنیم.

1- فریزر بالا

یخچال فریزر بالا شاید یکی از معمول ترین و سنتی ترین وسایل آشپزخانه است. یکی از دلایل که اکثر مردم همچنان این مدل را انتخاب میکنند، قیمت اقتصادی این مدل است. شاید یکی از بهترین گزینه­های باشد برای آنها که میخواهند یخچالشان صرفا نیازهای اولیه آنها را برطرف کند.

یکی از مشکلات فریزر بالا این است که برای استفاده از یخچال باید فرد مدام خم شود. احتمال اینکه بخواهید چیزی را از یخچال بردارید از تعداد دفعات فریزر بیشتر است و اگر فضا کم داشته باشید، احتمالا چند تا از مواد را نیز در فریزر خواهید گذاشت.

با وجود این مشکل، باز هم این مدل بسیار محبوب است و به راحتی در هر آشپزخانه ای جای میگیرد.

برای این مدل میتوانیم يخچال فريزر کلاسیک بالا پایین امرسان مدل TF16T329CLA را به شما معرفی کنیم.

2- فریزر پایین

اکثر ویژگی های مثبت فریزر بالا در این مدل نیز دیده میشود. تقریبا به اندازه آن محبوب بوده و قیمت آن نسبتا اقتصادی است. این مدل مناسب افرادی است که آشپزخانه ای بزرگ و سنتی دارند.

برخی ویژگی های مثبت این مدل:

  • دیگر نیازی به خم شدن برای برداشتن خوراکی ها از یخچال نیست
  • بخش فریزر، برای راحتی در برداشتن مواد به صورت کشویی است.
  • ابعاد آن کمی از فریزر بالا بزرگتر است.
  • طراحی ساده

یکی از مدلهای محبوب این سری يخچال فريزر بالا پایین امرسان مدل BFN27D -w2 است که ویژگیهای متنوع و زیادی را در اختیار شما قرار میدهد.

3- ساید بای ساید

مدلهای ساید بای ساید به دلیل ویژگی های خاص و مفیدشان اخیرا بسیار محبوب شده­اند. در این مدل به راحتی میتوانید هم به یخچال و هم به فریزر دسترسی داشته باشید.

در این مدلها درب از میان به دو طرف باز میشود و به طور معمول بخش فریزر فضایی بیشتری دارد تا مواد غذایی را تازه نگه دارد. مدلهای دور-این-دور نیز نیز مجموعه خانواده­ی ساید-بای-ساید­ها به حساب میآیند و فضای بیشتر و طراحی جذابی را برای مصرف کنندگان فراهم میکنند.

این مدل مناسب خانه ­های است که دارای آشپزخانه باریک هستند، چرا که عمق کمتری و پهنای بیشتری دارند تا بتوانید مواد را به راحتی از داخل آن انتخاب کنید.

يخچال فريزر ساید بای ساید اسنوا مدل SS-2700TW یکی از مدلهای ساید بای ساید محبوب ما است که ویژگی های مختلی دارد. داخل  این یخچال و بخش فریزر فیلتر ضد بو قرار داده شده است تا یخچال همیشه، حتی بعد از سفرهای طولانی، بوی مطبوعی داشته باشد.

 

4- درب فرانسوی

اگر به دنبال ویژگی های عالی و متنوع هستید، مدل درب فرانسوی مخصوص شما است. فریزر کشویی در بخش پایین و یخچال ساید بای ساید در بخش بالای آن قرار گرفته است و باعث شده تا این مدل مورد علاقه افرادی باشد که آشپزخانه بزرگی دارند و همیشه مشغول آشپزی هستند. برای نمونه یخچال فریزر درب فرانسوی تی سی ال مدل TRF-420WEXG دارای ظرفیت کل 480 لیتر است. بخش یخچال آن تشکیل شده از 2 کشو، 2 قفسه و 6 قفسه داخل درب و بخش فریزر آن نیز شامل 2 کشوی بزرگ میشود.

چند ویژگی معمول این مدل:

  • چندین کشو برای بخش فریزر.
  • امکان نصب به صورت توکار درون کابینت
  • دربهای یخچال با دوام و کم مصرف

یکی از نکات منفی این مدل قیمت بالای آن است! و هر ویژگی ممکن است به قیمت آن اضافه کند.

5- یخچالهای مینی

در برخی شرایط یک یخچال فریزر با ابعاد معمول ممکن است در آشپزخانه جای نگیرد. ممکن است در آپارتمان کوچکی زندگی کنید یا به دنبال یخچالی برای محل کار و هتل باشید، در این زمان است که یخچال های مینی یک گزینه مناسب به شمار میرود.

به طور معمول درون این مدلها بخش کوچکی برای فریزر وجود دارد.

ارسال یک نظر


لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم