تهران پرداخت درب منزل

یخچال فریزرهای Door-in-Door اینستاویو ال جی

نوشته شده توسط naeme boromand 2019/12/01 13:17:16 0 نظرات

یخچال فریزرهای Door-in-Door اینستاویو ال جی


انسان هیچگاه متوقف نمی شود. حتی با وجود برطرف ساختن نیاز و هدف اصلی خود، باز هم از حرکت نمی ایستد و به فکر تکامل هرچه بیشتر ساخته های خود است. زمانی که اولین یخچال ها به بازار عرضه شد تنها انتظاری که از آن ها می رفت سرد نگه داشتن مواد غذایی بود اما غریضه ی بهتر شدن در انسان ها باعث شد تا هر روزه شاهد عرضه ی تکنولوژی های جدید و فوق العاده باشیم. 
ایده ی اصلی این تکنولوژی ها با بررسی دقیق زندگی روزمره ی انسان شکل میگیرد برای مثال اغلب اوقات ما در یخچال را باز میکنیم نه برای اینکه چیزی نیاز داریم بلکه این اتفاق از روی یک عادت روزمره نشأت میگیرد. شرکت ال جی با نشانه گرفتن این عادت، تکنولوژی اینستاویو را به سری جدید یخچال فریزر های خود اضافه کرده است. 
در ادامه شرح  کاملی از تکنولوژی اینستاویو را ارائه خواهیم داد.

 

تکنولوژی اینستاویو

 

یخچال فریزرهای Door-in-Door اینستاویو ال جی

 

تکنولوژی اینستاویو که در سری جدید یخچال فریزر های ال جی کار گذاشته شده است به شما این امکان را میدهد که بتوانید بدون باز کردن درب یخچالِ ساید اینستا ویو ال جی، بخشی از آن را که پرکاربرد تر است به راحتی مشاهده نمایید. این تکنولوژی علاوه بر کاربرد های جالب آن ظاهری بسیار چشم نواز دارد که بر زیبایی آشپزخانه ی شما می افزاید.
سازوکار این تکنولوژی به این صورت است که یک پنل شیشه ای مات، نیمی از درب یخچال اینستاویو ال جی را پوشش داده و با دو بار ضربه زدن روی آن شفاف می شود. و در یک نگاه داخل یخچال را میتوانید ببینید.

 

 

یخچال فریزرهای Door-in-Door اینستاویو ال جی


علاوه بر قابلیت گفته شده یخچال های اینستاویو ال جی این پنل شیشه ای مات، یک صفحه نمایشِ مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 است و امکانات بسیاری را برای شما فراهم می کند. از جمله این امکانات می توان به قابلیت اتصال به اینترنت اشاره کرد که می توانید در اینترنت جستجو کنید و به تماشای عکس و فیلم بنشینید. همچنین سیستم عامل ویندوز 10 از دستیار ویندوز 10 یعنی Cortana برخوردار است و شما می توانید به صورت صوتی دستورات مربوط به تنظیمات را بدهید یا سوالات خود را بپرسید و به صورت صوتی در اینترنت جستجو نمایید.

اما باز کردن درب یخچال بطور متعدد در طول روز چه مشکلاتی را ایجاد می کند که کمپانی ال جی به فکر ارائه چنین تکنولوژی افتاده است؟
وقتی درب یخچال را باز می کنیم بخشی از هوای سرد آن خارج می شود بنابراین برای جبران انرژی تلف شده موتور باید کار بیشتری انجام دهد تا دمای یخچال را به حالت ایده آل برساند. اگر بتوانیم با استفاده از شیوه های مختلف مرتبه ی باز کردن درب یخچال فریزر را کاهش دهیم، بازده موتور افزایش پیدا می کند و به دنبال آن طول عمر دستگاه هم زیاد می شود. علاوه بر موارد گفته شده می دانیم بزرگ ترین تهدید برای سالم نگه داشتن مواد غذایی در مدت طولانی نوسانات دمایی است که باعث تسریع فرآیند فساد مواد غذایی می شود. 
بنابراین با کنترل این قضیه به کمک کاهش تعداد دفعات بازو بسته کردن درب، میتوانیم مواد غذایی را در مدت طولانی تری نگهداری کنیم.

 

فناوری Smart ThinQ

 

یخچال فریزرهای Door-in-Door اینستاویو ال جی


یخچال های اینستا ویو ال جی از برنامه ی Smart ThinQ نیز پشتیبانی می کند. هدف از ساخت چنین اپلیکیشنی برقراری ارتباط بین دستگاه های هوشمند ال جی است.

 برای مثال شما می توانید تنظیمات یخچالتان را از راه دور و بوسیلۀ گوشی هوشمند خود کنترل کنید. این برنامه علاوه بر اینکه به شما امکان کنترل از راه دور می دهد، تمامی هشدارهای لازم در مورد یخچال را به شما یادآوری می کند؛ اگر فراموش کردید درب یخچال را ببندید و یا نقص فنی در یخچال بوجود آمده باشد نگران نباشید؛ این برنامه با ارسال یک هشدار شما را از همه ی این مسائل آگاه می‌سازد.

 

سخن پایانی


با وجود تمام ویژگی های مثبت گفته شده ایراداتی نیز به ساید اینستا ویو ال جی وارد است که مهم ترین آن ها قیمت گران آن است. بسیاری از اشکالات هم تا این دستگاه در دسترس کاربران قرار نگیرد مشخص نمی شود. پس اگر از این مدل استفاده کردید تجربیات خود را در این زمینه در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

ارسال یک نظر


لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم