یخچال فریزر ماژولار Bespoke سامسونگ معرفی شد

نوشته شده توسط naeme boromand 2019/09/19 15:26:00 0 نظرات

یخچال فریزر ماژولار Bespoke سامسونگ

 

شرکت سامسونگ در ایفا 2019 از جدیدترین محصولات خود رونمایی کرد.یکی از محصولات بسیار جذاب این شرکت در این رویداد یخچال فریزرهای bespoke با ساختار ماژولار می باشد. یخچال فریزر های  bespoke سامسونگ این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا متناسب با نیاز و سلیقه خود یخچال فریزر مناسب خودشان را انتخاب نمایند. ماژولار بودن این یخچال فریزر ها از جهت انعطاف پذیری آنها در انتخاب جنس بدنه، نوع، تعداد و رنگ آنها می باشد.به دلیل ساختار ماژولار این محصول سامسونگ کاربران به راحتی می توانند یخچال فریزر انتخابی را با دکوراسیون آشپزخانه خود، رنگ دیوار ها یا سایر وسایل آشپزخانه خود هماهنگ کنند که  باعث زیبایی هر چه بیشتر آشپزخانه خواهد شد. کاربران می توانند هنگام خرید جنس بدنه، تعداد، اندازه و رنگ آنها را متناسب با دکوراسیون منزل و سلیقه خود انتخاب کنند و یخچال فریزر منحصر به فرد خود را خریداری نمایند.
یخچال فریزرbespoke با ساختار ماژولار در 8 نوع مختلف ارائه می شود.از یخچال فریزر تک درب تا 4 درب  قابل ارائه می باشد.برای مثال می توانید یک یخچال فریزر تک درب سفارش دهید یا یک یخچال فریزر دو درب و براساس نیازتان می توانید تعداد این یخچال فریزر ها را افزایش دهید.

 

یخچال فریزر ماژولار Bespoke سامسونگ

 

 جنس پنل جلویی یخچال فریزرهای ماژولار سامسونگ در سه جنس مختلف فلز طرح چوب، شیشه مات و شیشه براق و در رنگ های مختلف عرضه می گردد.طرح چوب در رنگ های مشکی، سفید و سبز ارائه می شود.جنس شیشه ای مات در رنگ های مات خاکستری، آبی، مرجانی و زرد قابل انتخاب هستند. در جنس شیشه ای براق نیز رنگ های سفید و صورتی موجود می باشند. از جذابیت های دیگر این محصول جدید این است که می توانید طرح دلخواه خود را برای پنل جلویی یخچال ها انتخاب و پیشنهاد کنید تا بر روی یخچال فریزرهای انتخابیتان چاپ شود. 
درب های این یخچال فریزر ساختاری با قابلیت باز شدن به اندازه 90 درجه را دارند به طوری که به دیوار برخورد نمی کنند و به آسانی قابلیت نصب شدن داخل کابینت ها و دیوار را دارد.به عبارتی از محصولات توکار این برند به حساب می آیند. 

 

یخچال فریزر ماژولار Bespoke سامسونگ


یخچال فریزر ماژولار bespoke از جهت تکنولوژی مشابه دیگر یخچال فریزرهای سامسونگ می باشد و تنها تفاوتی که وجود دارد ماژولار بودن این محصول جدید سامسونگ می باشد که با همه سلیقه ها و سبک های زندگی میتواند هماهنگ شود. 
از ویژگی های منحصر به فرد این محصول این است که حتی بعد از خریداری یخچال فریزر مورد نیاز خود اگر بعدا احساس کردید به یخچال فریزر بزرگتری نیاز دارید می توانید متناسب با نیاز جدیدتان به تعداد مورد نیاز یخچال فریزر bespoke تهیه کرده و در کنار یخچال فریزر موجود قرار دهید بدون اینکه تفاوتی بین آنها احساس شود یا باهم همخوانی نداشته باشند.

یخچال فریزرهای ماژولار bespoke ساموسنگ قرار است وارد بازار اروپا شود ولی هنوز معلوم نیست سامسونگ این محصول را در دیگر کشورها نیز ارائه خواهد کرد یا نه.
 

 

ارسال یک نظر


لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم