چگونه ماشین لباسشویی مناسب انتخاب کنیم.

2018/06/03 11:09:13 0 نظرات خرید,

هنگام خرید یک ماشین لباسشویی جدید، اینکه چقدر خوب تمیز میکند تنها نکته نیست. اول، فکر کنید چه مدل ماشین لباسشویی میخواهید: ماشین لباسشویی با درب از بالا یا مدل‌های درب از جلو. و بودجه شما نکته مهم دیگر است. و اینکه دوست دارید چه ویژگی‌های مفیدی برای شستشو داشته باشد؟  در اینجا قصد داریم تا گزینه‌های لازم برای خرید یک ماشین لباسشویی را از هم تمیز دهیم.

 

اگر فضای کوچکی برای ماشین لباسشویی دارید: ماشین‌ لباسشویی‌های کامل حدود 60 تا 76 سانتی‌متر عرض دارند ( و برخی بدنه‌ی ضخیم‌تر دارند که به عرض آنها اضافه میکند)، برای همین بهتر است با اندازه گیری فضای خود، کار را شروع کنید. محل قرارگیری ماشین لباسشویی را اندازه بگیرد، علاوه بر این فاصله درب‌ها و راهروهای که قرار است ماشین لباسشویی از آن عبور کند را نیز اندازه گیری کنید. فاکتورهای دیگر را نیز در نظر داشته باشید، برای مثال با هر بار باز شدن، درب ماشین لباسشویی به دیوار کوبیده نشود.  اگر فضای خیلی کمی دارید یک ماشین لباسشویی با درب جلو همراه با خشک کن ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

اتاق شستشو را بررسی کنید، حواستان باشد که وزن دستگاه را به خوبی تحمل کند. بهتر است ماشینی را انتخاب کنید تا هنگام کار لرزش و صدای کمتری تولید کند، تا زندگی روزمره شما را مختل نکند. اگر در جای قرار میگیرد که مهمان‌های شما آن را ممکن است ببینند،  شاید لازم باشد ظاهر و رنگش را هم مد نظر قرار دهید.

 

اگر حجم رخت‌شوری شما بالاست: اندازه دیگ داخلی نکته بسیار مهمی برای شماست. با کمی جستجو میتوانید بزرگترین ظرفیت را پیدا کنید. و شاید بهتر باشد برنامه‌های شستشو را بررسی کنید، برای مثال داشتن یک زنگ هشدار برای پایان شستشو کمک بزرگی است ( به خصوص برای فرزندان بزرگتر تا رخت‌شوری را راحت‌تر انجام دهند) یا برنامه‌ی که در زمان‌بندی مورد نظر شما لباس‌ها را بشوید.

 

اگر نمی‌خواهید پیش از حد هزینه کنید: کمتر هزینه کردن همیشه به معنی قربانی کردن کیفیت و عملکرد ماشین لباسشویی نیست، منتها احتمالا ویژگی‌های جذاب‌تر کمتری خواهد داشت. و به رنگ‌های مد روز انقدر توجه نکنید : با انتخاب یک ماشین لباسشویی سفید میتوانید در هزینه صرفه‌جویی کنید. مدل‌های قدیمی‌تر ارزان تر هستند، ولی هنگام کار انرژی بیشتری مصرف میکنند. همیشه به برچسب انرژی دقت کنید، از این طریق متوجه میشوید دستگاهی که قرار است 10 تا 15 سال برای شما کار کند هزینه انرژیش چقدر خواهد بود.

 

اگر میخواهید در مصرف آب و برق صرفه‌جویی کنید: ماشین لباسشویی‌های درب از جلو آب کمتری نسبت به ماشین‌ لباسشویی‌ها درب از بالا مصرف میکنند. ماشین لباسشویی‌های با رتبه انرژی بالاتر حداقل 20 تا 35% در مصرف انرژی صرفه جویی میکنند. با این حال دقت کنید، برآورد هزینه باید براساس نوع و میزان استفاده شما باشد.

اگر همیشه با لکه‌های قوی مبارزه می‌کنید: در تست ما، دیده شد که ماشین‌ لباسشویی درب از جلو نتیجه بهتری برای لکه بری دارد. به دنبال ماشین لباسشویی بگردید که به طور مشخص قدرت لکه بری داشته، یا دارای قابلیت بخار است. ماشین لباسشویی که دارای تنظیمات آب سرد همراه با کمی آب گرم باشد به حل شدن بهتر مواد شوینده کمک میکند و میتواند لکه‌‌بری را بهبود بخشد.

 

اگر نگران شستشوی لباس‌های ظریف و خاص هستید: ممکن است در هنگام شستشو لباس‌های ظریف‌تر بهم بپیچند یا تار و پودشان صدمه ببیند. برخی از مدل‌های بالاتر این ویژگی را برای شستشوی لباس‌های خاص و ظریف به شما میدهند: از لباس‌های ظریف گرفته تا حوله‌ها و لباس‌های که تنها باید با دست شستشو شوند. همچنین برای لکه بری این لباس‌ها بهتر است ماشین دارای سیستم بخار، و برای جلوگیری از گره خوردن لباس‌ها سرعت چرخش قابل تنظیم باشد.


لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم