تهران پرداخت درب منزل

نکات مهم در انتخاب یک جاروبرقی خوب

2018/06/01 14:02:03 0 نظرات خرید,

جاروبرقی یکی از لوازم اصلی منزل است که تمیز کردن منزل را سریع و راحت تر میکند . اما اگر با دقت انتخاب نشود، می تواند باعث خستگی و دردسر بیشتری شود. با وجود برند و مدل های مختلف جاروبرقی، انتخاب بهترین جاروبرقی کاری بسیار دشوار است. یک خرید اشتباه ممکن است باعث از بین رفتن پول، زمان و حتی سلامتی شما شود پس قبل از اینکه پول با ارزش خود را صرف خرید یک جاروبرقی کنید بهتر است تمام جوانب آن را در نظر بگیریم تا یک جارو برقی مناسب انتخاب کنیم.

معمولا برند های خوب و معروف گران هستند، ولی همیشه یک جاروبرقی خوب لزوما معمولا نباید گران باشد.

مهمترین نکاتی که برای خرید جارو برقی باید به آن ها توجه داشته باشید، قدرت جارو برقی، وزن جارو برقی، راحت بودنِ کشیدن، هل دادن و بلند کردن آن، سبک بودن دسته، میزان صدای جاروبرقی، طول سیم، ظرفیت کیسه یا مخزن جارو و همچنین سایر ویژگی هایی است که با شرایط خاص شما و مکانی که به نظافت آن می پردازید هماهنگی داشته باشد.

یک جاروبرقی خوب جارویی است که موتور و مکش قوی داشته باشد و بعد از چند ماه استفاده از کار نیافتد. 

بالا بودن آمپر جاروبرقی همواره یک مزیت برای بهتر بودن یک جاروبرقی نسبت به سایرین نمی باشد .

جاروبرقی هایی در بازار هستند که با وجود آمپر پایین، به همان خوبی جاروبرقی های با آمپر بالا، کارایی دارند. آمپر در جاروبرقی صرفا به جریان موتور مربوط است  و این ارتباطی به کارایی جاروبرقی ندارد. کارایی جاروبرقی به میزان جریان هوایی که دریافت می کند، مقدار مکشی که دارد و طراحی کلی قطعات آن بستگی دارد. یکی از گزینه های ضروری برای یک جاروبرقی داشتن گارانتی است . به طور معمول بیشتر شرکت ها برای محصولات خود گارانتی یکساله ارائه میدهند . گارانتی یک جاروبرقی مناسب باید شامل قطعات و موتور باشد.  به طور معمول عمر یک جاروبرقی باید از یک تا ۲۰ سال باشد. البته نحوه نگهداری و استفاده شما از این دستگاه نیز در طول عمر آن تاثیرگذار است . فیلتر جاروبرقی دارای اهمیت بسیاری است، مخصوصا اگر از آلرژی یا آسم رنج می برید. جاروبرقی که فیلتر HEPA دارد، به گردش هوا در خانه نیز کمک می کند.

اکثر جاروبرقی ها دارای ملحقاتی هستند که این ملحقات شامل یکسری لوله و سری برای تمیز کردن گوشه ها، مبلمان و پرده میباشد. بنابراین ملحقات جاروبرقی را در هنگام خرید جدی بگیرید.


لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم