فروشگاه مرکزی: مشهد، بین صاحب الزمان ۲۶ و ۲۸ فروشگاه برندس 05137051550

خرید جهیزیه

خرید جهیزیه

پکیج کامل جهیزیه عقیق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از دغدغه های خانواده ها قبل از برگزاری مراسم عروسی خرید جهیزیه برای عروس می باشد. خرید جهیزیه یکی از رسوم قدیمی در ایران بوده و به نوعی خانواده ها با تهیه جهیزیه کمکی به شروع زندگی مشترک فرزندانشان می کنند. برخی از خانواده از چند سال قبل از اینکه فرزندشان به سن ازدواج برسد شروع به خرید جهیزیه می کنند و به مرور زمان جهیزیه عروس را کامل میکنند.این باعث می شود که به یکباره فشار مالی زیادی به خانواده وارد نشود ولی امروزه به دلیل کمبود جا برای نگهداری وسایل جهیزیه و همچنین پیشرفت هر روزه وسایل خانگی با پیشرفت تکنولوژی، دیگر کمتر خانواده ای تمایلی برای خرید زودتر جهیزیه دارند.به همین دلیل پروسه خرید جهیزیه در زمان نزدیک به عروسی انجام می شود که برای برخی خانواده ها تامین یکباره جهیزیه مشکل است. البته با بودجه کم نیز میتوانید جهیزیه مورد نظر خودتان را تهیه کنید، اگر برنامه ریزی داشته باشید. 

 

لیست تهیه کنید
 

بهتر است قبل از اقدام به خرید جهیزیه ابتدا لیستی از اقلام مهم و ضروری برای خرید را تهیه کنید تا در بازار و به هنگام خرید به دلیل وجود انواع لوازم خانگی با مارک ها و برند های مختلف، دچار سردرگمی نشوید. سعی کنید اول اقلام بزرگ جهیزیه را تهیه کنید تا خیالتان از بابت آنها راحت شود، سپس به خرید لوازم ضروری کوچک بپردازید. 
 

تحقیق کنید
 

به یاد داشته باشید که قبل از خرید درمورد برند ها و مارک ها اطلاعاتی را کسب کنید تا دید کلی نسبت به کیفیت محصولات آنها به دست آورید و بتوانید به راحتی بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده اید و باتوجه به بودجه ای که دارید، کالای مناسبی را تهیه کنید.
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی برندس، طرح هایی برای تازه عروسان و زوج های جوان درنظر گرفته است تا وسایل بزرگ ضروری که در این طرح  شامل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی،اجاق گاز و تلویزیون می باشد را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کنند.
شما زوج های جوان برای مشاهده جزئیات هر یک از طرح های عقیق، زمرد و الماس و خرید آنها میتوانید هم از طریق سایت اقدام کنید، اقلام هر یک از طرح ها را ببینید،مشخصات آنها را مطالعه کنید و درصورت پسند اقدام به خرید کنید. همچنین می توانید به صورت حضوری به فروشگاه لوازم خانگی برندس مراجعه کنید و از نزدیک اقلام هر یک از طرح ها را ببینید و تصمیم به خرید بگیرید.

 

هر سوالی در مورد لوازم خانگی داشتید میتوانید در ساعات کاری تماس بگیرید و از ما بپرسید. مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

خرید جهیزیه
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم