فروشگاه مرکزی: مشهد، بین صاحب الزمان ۲۶ و ۲۸ فروشگاه برندس 05137051550

لوازم خانگی پارس|لیست قیمت لوازم خانگی پارس|مشخصات محصولات پارس|نمایندگی رسمی محصولات Pars

لوازم خانگی پارس|لیست قیمت لوازم خانگی پارس|مشخصات محصولات پارس|نمایندگی رسمی محصولات Pars

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس (سهامی عام) در تاریخ 06/02/1354 بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و در مورخ 16/09/1391 به بازار پایه فرابورس منتقل شده است.

کارخانه تولیدی یخچال و فریزر در زمینی به مساحت 13 هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین ایجاد و از سال 1359 بهره برداری از آن شروع شد. تولیدات این کارخانه تا پایان سال 81 دو نوع محصول یخچال و فریزر 12 فوت بوده است که به منظور بهبود کیفیت آن به مرور تغییراتی در آن ایجاد گردیده است. کارخانه ماشین لباسشویی نیز در زمینی به مساحت 11 هکتار در جوار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد و از بهمن ماه 1380 با بهره برداری از آن ، تولید ماشین لباسشویی به تولیدات شرکت اضافه گردید.

با توجه به سرعت رشد صنعت لوازم خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیازهای متنوع و جدید مصرف کنندگان محصولات لوازم خانگی پارس استراتژی تولید خود را بر تنوع محصولات با کیفیت و با هدف برآوردن نیاز مشتریان و بهبود مستمر بنا نهاده و خصوصاً از سال 1376 سرمایه گذاریهای اساسی در نوسازی ماشین آلات بر اساس آخرین تکنولوژی روز به عمل آورده است.

مرکز اصلی شرکت در تهران و کارخانه آن در شهر صنعتی البرز قزوین واقع است.
نمایش:
مرتب کردن براساس:
محصولات جدید شرکت لوازم خانگی پارس, قیمت جدید لوازم خانگی پارس, لیست یخچال فریزرهای شرکت لوازم خانگی پارس, قیمت ماشین لباسشویی های شرکت لوازم خانگی پارس
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا موجودی و قیمت را به شما اعلام کنیم.متشکریم